Ulusal Marka Yolunda İlk Adımı Atın!
Since 2003

Embay® TV Reklam ve Sinema Medya Satınalma Ajansı

Ulusal ve Uluslararası Reklam Satınalma ve Rezervasyon Ajansı olarak hizmet vermekteyiz. Türkiye, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Televizyonları dahil tek yerden komplike medya satınalma sunmaktayız.

Seyre Değer

TV ve Sinema Reklamları Bütçe Oranları ve Etkileri

Müşterilerimiz, bir çok seçeneğe sahip televizyon kanalları, sinema reklamları için istatistiksel bilgiler ve toplam yönettiğimiz ulusal reklam bütçeleri

+0

Portföy Müşterimiz

+0A

Ulusal – Uluslararası TV Kanalı

+0K

Sinema Koltuk Sayısı

+0M

Toplam Yönetilen Bütçe

A'dan Z'ye Ulusal Reklam Stratejileri Üretiyoruz

Ulusal marka yolunda ihtiyacınız olan komplike çözümler Embay’da! Hedef kitle ile TV programları belirleme, profesyonel TV Reklam Filmi çekimleri bir arada burada.

Hemen Teklif Alın
Ekibimizle Tanışın

Alanında Uzman
Marka Yöneticilerimiz

Nihat Yıldız
Nihat Yıldız
Kurucu
.....
....
Ayşe Ayan
Ayşe Ayan
Marka Yöneticisi
Tolga Toga
Tolga Toga
Sinema Yönetmeni
Atamert Gürsu
Atamert Gürsu
Sanat Yönetmeni
Ekibimiz prodüksiyon ekipmanları dahilinde toplamda 62 kişiden oluşmaktadır. Makyaj, kostüm, ışıklandırma, kameraman, set amiri, set asistanı gibi ismini buraya yazamadığımız ekibimizle Ulusal Marka Olma Yolunda bir adım daha yakınız.

Tüm Seçenekler Alternatifleriyle Bir Arada

Komplike ulusal reklam seçenekleri tek noktadan bir arada sunulmaktadır.

Türkiye ve Avrupa Türk televizyon kanallarında medya satınalma ajansı olarak uygun fiyatlar alıyoruz, doğru planlama ve doğru hedef kitlenize uygun tv programları seçiyoruz.

Haber, Yarışma, Yemek, Çocuk, Belgesel, Sinema Filmleri, Diziler, Dini Programlarında TV Reklam Yayınlayın.

Türkiye’nin Ulusal Zincir Sinema Salonları Burada! Medyaist ve Cinemaximum Sinemalarında ister yerel, ister bölgesel, isterseniz ulusal sinema reklam yayınlayın.

Televizyonda TV Reklam Hayal Değil Gerçek! Son teknoloji kameralar, ışıklandırma, seslendirme, ünlü bir yüz seçme, kostümcü, makyajcı ve daha fazlası burada.