Ulusal Marka Yolunda İlk Adımı Atın!

Ulusal TV Reklam
Rezervasyon

En iyi medya satınalma ajansı ile Türk televizyon kanallarında etkili reklam stratejileri oluşturun. Hedef kitlenize ulaşmak için doğru kanallarda görünürlük sağlayın. Profesyonel ekip ve köklü deneyimimizle başarıya giden yolda size rehberlik ediyoruz.

TV reklamınızı yayınlamanın en etkili yolu! Haber, yarışma, yemek, çocuk, belgesel, sinema filmleri ve diziler gibi popüler programlarda hedef kitlenize ulaşın. TV reklamınızla markanızı milyonlarca izleyiciye tanıtın ve satışlarınızı artırın. Şimdi TV reklamınızı yayınlayın ve başarıyı yakalayın!

TV Reklam Vermek İstiyorum Nasıl Başlamalıyım

TV reklamlarıyla hedef kitlenize ulaşmanın etkili bir yolunu arıyorsanız, doğru yerdesiniz! Embay TV Reklam Ajansı ile TV Reklamı vermeye nasıl başlayacağınızı ve başarıyı nasıl yakaladığınızı adım adım göreceksiniz. İlk olarak, hedef kitlenizi ve onların izleme alışkanlıklarını birlikte belirleyerek başlıyoruz. Ardından, Televizyon da Reklam Verme bütçenizi belirliyor ve hedefinize uygun Ulusal TV kanallarını seçiyoruz. Televizyon da yayınlanacak TV Reklamınız için; Reklam metni oluştururken, dikkat çekici ve akılda kalıcı olmasına özen gösteriyoruz. Son olarak, reklam yayınından sonra sonuçları analiz ederek başarınızı değerlendiriyoruz.

TV reklamlarıyla büyük etki oluşturmak, doğru stratejiyi uygulamaya başlamak için şimdi harekete geçin! Anlık Teklif Alın, Reklamınız TV’de 30 Dakika’da Yayına Geçsin.  TV reklamı vermek için en iyi yolları bizimle keşfedin.

TV Reklam Fiyatları: En Uygun ve Etkili Reklam Kampanyaları

Televizyon reklamları, bir markanın veya işletmenin hedef kitlesine ulaşması için etkili bir araçtır. Ancak, bazı işletmeler için televizyon reklamı vermek maliyetli olabilir. Bu nedenle, uygun bir reklam bütçesiyle en etkili reklam kampanyalarını oluşturmak önemlidir.

TV reklam fiyatları, çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Bunlar arasında yayın saati, kanal popülaritesi, reklam süresi ve program türü gibi unsurlar yer alır. Televizyonda reklam verme maliyetleri süre, sıklık, saniye başına veya spot başına ücretlendirilir ve görünüm maliyet hesapları üzerinden hesaplanır.

Uygun bir TV Reklam bütçesi belirlemek için öncelikle hedef kitlenizi ve pazarlama hedeflerinizi belirlemeniz önemlidir. Ardından, farklı televizyon kanallarının fiyatlandırma politikaları doğrultusunda sizin için en uygun oranlarda fiyat performansı ile çalışmaktayız.

Bununla birlikte, televizyon reklamlarının maliyetinin yüksek gibi düşünmeniz sizi endişelendirmesin. Çünkü etkili bir şekilde hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayabilir ve markanızın bilinirliğini artırabilirsiniz. Ayrıca, televizyon reklamları geniş kitlelere hitap eder ve markanızın güvenilirliğini arttırır.

Ajansımız, işletmenizin ihtiyaçlarına uygun televizyon reklamları planlamak ve bütçenizi en iyi şekilde değerlendirmek konusunda uzmanlığa ve yüksek bütçeli iş potansiyeline sahiptir.

Değer Hesapla

Ölçülebilir Reyting

TV’de yayınlanan reklamınız için ölçülebilir reyting raporlarını alıyoruz.

Reyting Raporları Hakkında Bilgi
Markanı Göster

Popüler Programlar

Hedef kitleniz için izlenme oranlarını takip ediyor nokta atış sağlıyoruz.

TV Programlarını İnceleyin
En İyi İmaj

Creative Tasarımlar

TV Reklamlarınız için ilgi çekici film ve animasyonlarla dikkatleri size çekiyoruz.

Prodüksiyon Örnekleri

TV Reklam Modelleri

TV’de Reklam Yayınlayabileceğiniz Reklam Seçenekleri

TV Reklam

TV Bant Reklam

Televizyonda yayınlanan program esnasında reklam arası vermeden ekranın alt kısmını kapsayan hareketli reklamlar TV Bant Reklam olarak adlandırılır.

TV Reklam

TV Spot Reklam

Televizyonda yayınlanan program sırasında belirli aralıklarla reklam arası verildiğinde sesli tanıtım reklamlarına TV Spot Reklam denilmektedir.

TV Reklam

TV Sponsor Reklam Program Sponsorluğu

Televizyonda yayınlanan dizi, film, yarışma veya herhangi bir tv programında markanıza ait Sunar.. Sundu.. şeklinde reklam biçimidir.

TV Reklam

Advertorial Reklam Marka ve Ürün Tanıtımı

Marka veya ürüne özellikleri hakkında detayları anlatım yoluyla izleyiciye ulaşmayı sağlar. Bu tanıtımlarda ünlü oyuncularda eşlik eder.

TV Reklam

Ürün Yerleştirme

Dizilerde, yarışma programlarında, sinema filmlerinde veya yemek programlarında ekranda ürünü göstermek üzere kullanılır.

TV Reklam

Boom Efekt

Televizyonda görüntülenme hızınızın en üst düzeyde sayıya ulaşması ile Boom etki oluşturmaya yöneliktir.

4 Kolay Adım'da TV Reklam Verin!

Dört Basit Adım’da Ulusal Televizyonda Nasıl Reklam Verilir

Image

TV ve Sinema medya sektöründe uzmanlaşmış marka temsilcilerimiz kullandığımız reyting ölçüm programları ve televizyon kanallarından alınan verilerle; AB A+ C Portföy olarak adlandırılan hedef kitleri ile izleyici sayılarını belirler. Bu veriler doğrultusunda izleyicinin yaş grubu, cinsiyeti, ilgili olduğu programlar gibi bir çok varyantasyonlarla size en uygun nokta atışı izleyici kitlesine sahip televizyon programları ve en ekonomik TV Reklam Fiyatlarını sunar.

Embay Medya Ulusal ve Uluslararası TV Reklam yayınlama materyallerini bir arada sunar. Bünyemizde bulunan Embay Yapım & Prodüksiyon TV Reklam filmleriniz veya animasyonları ile komplike hizmet sağlar, tek yerden yönetme kabiliyeti sağlar.

TV hedef kitleniz ve Ulusal Televizyon Kanallarınız belirlenmesinin ardından ajansımız bünyesinde rezervasyonlarınız iletilir. Her yayınlanan reklam materyalleri televizyon kanallarının uygunluk kalitesi ve hukuksal boyutları gibi konular değerlendirmek suretiyle yayına alınır.

Bütçeniz doğrultusunda TV Reklam yayınlanır gerçekleşir. Bu reklamlar sonrası kullandığımız Medya Takip programları ile Rtük Reklam raporlarınızı kontrol ederiz. Her yayınlanan reklamınız olmasa da önemli gördüğümüz programlar içerisinde reklam yayınlarınızı kayda alırız ve sizler için saklarız.

Yayınlanmış TV Reklam
Örneklerini İzleyin

TV Reklam Yayınlarına Ait Referanslarımızdan Bazılarını Buradan İzleyebilirsiniz. Bant Reklamlar, Spot Reklamlar, Sunar-Sundu Sponsorlu Reklamlar, Advertorial Reklamlar ve Ürün Yerleştirme TV Reklam çeşitlerinden oluşmaktadır. Yayınlanan tüm reklamlar telif haklarıyla korunmaktadır.

Daha Fazla TV Reklam Çeşit ve Örnekleri İçin Sosyal Medya Hesaplarımızdan İzleyin! YouTube İnstagram Facebook Vimeo

TV Reklam Ajansı ile Daha Etkili ve Programlı TV Reklam!

TV Reklam Fiyatları birçok değişkene bağlıdır. Bunlar kısaca, TV Reklam süresi, reklamın yayınlandığı TV Kanalı, Reklamın yayınlandığı program, reklamın yayınlandığı saat, reklamın cinsi, vs. Bu değişken ortamda TV Reklam Fiyatları şudur demek elbette kolay değildir. Çünkü bu hafta reklamı yayınladığınız fiyatlara bir sonraki hafta yayınlanamayabilir. Çünkü Ölçülen kanallardaki TV Reklam Fiyatları, TV Reklamının yayınlanacağı programın aldığı reytinge göre değişecektir.

TV Reklam Fiyatlarını kanalların fiyat politikaları belirler. Genellikle CPP cinsinden fiyatlandırmalar yapılır. (Reyting başına fiyatlandırma) CPP Fiyatlandırmada bir reklama ne kadar ödeyeceğinizi önceden bilemezsiniz. Karmaşık görünse de sektörde en çok kullanılan yöntemdir.

TV Kanalı programın alacağı her reyting için bir TV Reklam Fiyatı belirler. Örneğin 100 TL/Cpp. Ertesi gün program ne reyting aldı ise bu rakam ile çarpılır ve TV Reklamın bir saniye fiyatı belirlenir, yani TV Reklam Saniye Birim Fiyatı oluşur. 100/Cpp X 12 Rytng =1200 TL /Sn. Reklamınız 10 saniye ise reklamınız 12.000 TL ye yayınlanmıştır.

Bu durum programın bir sonraki bölümünde değişecektir. Buna sonradan ödemeli yöntemde diyebiliriz. TV Kanalları sadece anlaşmaları olan Ajanslar ile bu yöntemde çalışırlar. Çünkü reklam yayınlanmış ama fiyatı ertesi gün belirlenmiştir. Yani parası alınmamıştır. Ankara da tüm TV Kanalları ile Yetkili Ajanslık bünyesinde çalışan tek ajans olarak hizmet vermekteyiz.

TV Reklam Fiyatları tamamen reytinge bağlıdır. Bir üst paragrafta bahsettiğimiz TV Reklam Fiyatlandırma yöntemi TV Kanalları ile profesyoneller arasında kullanılır. Birde günlük veya kısa süreli TV Reklamı kullanmak isteyenler için TV Reklam Fiyatlandırma yöntemi vardır. Burada TV Kanalı parasını peşin alabilmek ve daha çok kar yapabilmek için birim/saniye yöntemini kullanırlar. Bu yöntemde TV Kanalı her saniyeye peşinen bir fiyat belirler.

Örneğin TV Kanalı bir dizi için TV Bant Reklam Saniye Fiyatını 1000 TL olarak peşinen belirler. 8 saniye TV Bant Reklam için 8000 TL ödeme ister. Burada reytinge bakılmaksızın ödeme yapıldıktan sonra yayına girer. Bu yöntem uzun süreli planlamalarda da kullanılabilir. Bazı durumlarda dizi beklendiğinden çok reyting aldığında avantajlı bir yöntem bile sayılır.
TV Reklam Fiyatları tamamen kanalın insiyatifinde değildir. Burada ajansın profesyonelliği de çok önemlidir. Ajans gerek cpp gerekse br/sn modellerinden hangisi ile çalışırsa çalışsın reklam çıkacağı programın frekansını iyi tahmin ederse kanala o işi istediği fiyata kabul ettirebilir.

Hızlı TV Reklam Fiyat Teklifi Alın

Şirketimiz; Embay Reklam Seyahat Acentaları Turizm Danışmanlık Ltd. Şti. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuattan kaynaklanan yasal yükümlülüklerini yerine getirmek, internet sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz bilgilerin sizlere geri dönüş amacıyla işleneceği, söz konusu kişisel verileriniz açık rızanıza istinaden iş bu kişisel verilerin korunması bildiriminde belirtilen amaçlar ve kapsam dışında kullanılmamak kaydıyla halka açık olmayan bir ortama işleyecek ve bu ortamda muhafaza edilecektir.